Mosonmagyaróvári Bóbita Óvoda Zöld és madárbarát ovi

Nyári leállás 2020.
Mosonmagyaróvári Bóbita Óvoda híre. 2020-06-10 18:55:54

Kedves Szülők!

Tájékoztatjuk Önöket, hogy az idei nyárra tervezett óvodai leállás a koronavírus miatt kialakult veszélyhelyzetre való tekintettel elmarad. Óvodánk a teljes nyári időszak alatt nyitva tart, és várja azokat a gyermekeket, akinek az elhelyezését a szülők másképp nem tudják megoldani.

Óvodai étkeztetés 2020/2021-es tanévre!
Mosonmagyaróvári Bóbita Óvoda híre. 2020-06-04 11:07:33

Tájékoztatjuk a Tisztelt Szülőket, hogy 2020. szeptember 1-től az óvodai étkezést az Önkormányzat Gorkij u. 3. szám alatti Központi Konyhájából fogja biztosítani.

Információ az óvodai étkezés igényléséhez:

- 2020. augusztus 10-13. (hétfőtől csütörtökig) 7 órától 17 óráig
- 2020. augusztus 14. (péntek) 7 órától 13 óráig
- 2020. augusztus 17-19. (hétfőtől szerdáig) 7-17 óráig

minden óvodába járó, valamint a 2020/2021-es tanévre beíratott gyermek részére az étkezés igénylését a Szülőnek személyesen, írásban kell kérelmeznie az IMGSZ Kossuth Lajos Kollégium épülete, Mosonmagyaróvár, Gorkij u. 3 alatt.

Fontos tudnivalók:

A gyermekétkeztetést a Szülő/Gondviselő kérelmére tudjuk biztosítani abban az esetben, ha a fenti időpontokban az étkezési díj befizetésre kerül, illetve a kedvezményre jogosító dokumentumok (tartós beteg igazolás - 1998. évi LXXXIV. törvény 4. § f alapján kiállítva, sajátos nevelési igényről és rendszeres gyermekvédelemről szóló határozat) bemutatásra kerülnek.

A kedvezményt csak abban az esetben tudjuk a Tisztelt Szülők számára érvényesíteni, ha a bemutatott dokumentumok mellett a Szülő a kedvezménynek megfelelő nyilatkozatot kitölti (3 gyermekes nyilatkozat).

A jövedelemigazolásról szóló nyilatkozatot - akinek szükséges - szintén itt töltheti ki a 328/2011. (XII.29)Korm. rendelet alapján.

FONTOS!

Étkezés lemondása:

Munkanapokon reggel 9 óráig tudják lemondani a következő nap étkezését. A lemondás csak és kizárólag azokra a napokra vonatkozik, amit a Szülő jelez.

Az ingyenes étkezőket is kötelező betegség (hiányzás) esetén kijelenteni!

Az étkezés lemondása továbbra is az óvodákban történik.

Változásokkal kapcsolatos információk/felvilágosítások az alábbi elérhetőségeken:
Tel.: 20/321-0015
Email: etkezes2.imgsz@gmail.com